Zmiany w Centrum Sportowym Kosakowo

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2022r. nowym zarządcą Centrum Sportowego Kosakowo będzie gminna Spółka Kosakowo Sport z siedzibą w Pogórzu. Spółka Kosakowo Sport przejmie wszelkie sprawy związane z administrowaniem i eksploatacją obiektu.

W związku z przekazaniem obiektu sportowego nowemu zarządcy, Centrum Sportowe będzie czynne w dniu 30 grudnia tylko do godziny 14 (ostatnie wejście na basen o godzinie 13.15). W dniach 31 grudnia oraz 1 stycznia 2022 obiekt będzie nieczynny. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych PEKO dziękuje wszystkim Klientom Centrum Sportowego Kosakowo. Mamy nadzieję, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.

Dziękujemy również wszystkim naszym Kontrahentom – usługodawcom, serwisantom i dostawcom, którzy razem z nami dbali o bezpieczeństwo, stan obiektu i komfort korzystania.

Dyrekcja Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Kosakowie

About Author


peko

Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa oraz w trosce o zdrowie Klientów, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych "PEKO" zwraca się z prośbą o załatwianie spraw zdalnie tj. drogą internetową za pomocą poczty e-mail: biuro@pukpeko.pl, telefonicznie i listownie. Szczegóły i dane kontaktowe w komunikacie.